ukr
русский
Топ-теми:

Молодіжна збірна України здобула важливу перемогу у кваліфікацї Євро-2019: відео голів

Молодіжна збірна України (вік гравців до 21 року) обіграла Латвію 3:2 у рамках кваліфікації до Євро-2019 у групі D.

Поєдинок у Запоріжжі розпочався для української команди вдало: вже до 30-ї хвилини першого тайму підопічні Олександра Головка вели у рахунку 2:0 (відзначилися захисник Динамо Денис Попов та вінгер Карпат Мар'ян Швед). Причому два голи, власне, як і ті, що були забиті пізніше, виявилися доволі нестандартними та по-своєму красивими.

До того ж ще до перерви синьо-жовті могли збільшити відрив від суперника, проте свої шанси вони не реалізували.

У другому таймі неузгодженість у захисних діях призвела до двох пропущених м'ячів і врешті решт комфортний матч перетворився на нервозний. Проте доволі швидко господарі вийшли уперед - відзначився хавбек Шахтаря Віктор Коваленко.

Згодом українці на досвіді та класі довели матч до перемоги та здобули важливі три очки.

Молодіжний чемпіонат Європи-2019

Кваліфікація, груповий турнір

Група D

Україна - Латвія - 3:2 (2:0)

Голи: Попов, 21 (1:0). Швед, 28 (2:0). Федоровс, 60 (2:1). Кігурс, 63 (2:2). Коваленко, 64 (3:2).

Після перемоги над Латвією українці наблизилися у турнірній таблиці до Нідерландів на один заліковий бал: в активі синьо-жовтих - 11 очок і третє місце. Лідирує у секстеті - Англія, у якої - 17 залікових пунктів.

Наступну зустріч молодіжка проведе 11 вересня у Запоріжжі проти Андори. Початок гри о 19:00.

Зазначимо, що для виходу у фінальну частину Євро-2019 українцям необхідно зайняти щонайменше друге місце.

Раніше повідомлялося, що збірна України здобула історичну перемогу у матчі Ліги націй проти Чехії.