ukr
русский
Mixed

Що сталося з Ярмоленком? Повний огляд повідомлень про його травму

У суботу, 20 жовтня, пройшов матч 9-го туру чемпіонату Англії Вест Хем - Тоттенхем, на якому півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко отримав серйозну травму, яка не дозволить йому зіграти в 2018 році.

Про це стало відомо за результатами обстеження спортсмена, повідомляє Mirror.

Нагадаємо, що на 38-й хвилині матчу Ярмоленко дуже невдало оступився в штрафний суперника, після чого поїхав з поля на медичному електрокарі, його замінив Грейді Діангана. Гра закінчилася рахунком 0:1 на користь Тоттенхема.

За даними медиків, українець порвав ахіллове сухожилля, що виводить його з гри на тривалий період, - він не зіграє в найближчі півроку.

Як відомо, 23 жовтня Ярмоленко виповниться 29 років, він почав грати з м'ячем ще в 4-5 років, і зробив кар'єру як атакуючий півзахисник збірної України та лондонського "Вест Хем Юнайтед". Грав в таких професійних українських клубах як "Десна", "Динамо", "Боруссія". Відомий як автор найшвидшого і пізнього голів в історії збірної.