Топ-теми:

Хет-трик Роналду: відео голів, як "Ювентус" "вбив" "Атлетіко"

Хет-трик Роналду: відео голів, як 'Ювентус' 'вбив' 'Атлетіко'
Хет-трик Роналду: відео голів, як ''Ювентус'' ''вбив'' ''Атлетіко''

Португальська суперзірка туринського "Ювентуса" Кріштіану Роналду оформив хет-трик у ворота мадридського "Атлетіко", забезпечивши своїй команді прохід у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Про це повідомляє UAportal.

Незважаючи на виїзну поразку 0: 2, вдома "Ювентус" володів вагомою перевагою. Вже на27 хвилині Роналду забив головою після подачі Федеріко Бернардескі на дальню штангу.

Дубль КріРо оформив через 3 хвилини після початку другого тайму. Вигравши боротьбу в опонента, португалець знову пробив головою. На мить здалося, що воротар "Атлетіко" відбив м'яч, проте сучасні технології допомогли точно зафіксувати взяття воріт.

Фатальний постріл Роналду зробив з пенальті, який раніше заробив Федеріко Бернардескі після фолу Корреа в штрафному майданчику "матрацників".

Таким чином, "Стара синьйора" відіграла комфортні для гостей два домашніх голи і пробилася в 1/4 ЛЧ.

Відзначимо, це вже 8-й хет-трик Кріштіану Роналду в найпрестижнішому клубному чемпіонаті Європі.

Раніше стало відомо, що нападник "Юве" готовий зробити пропозицію руки і серця своїй дівчині Джорджині Родрігес.