rus
Українська
Mixed

Віктор Корж – віце-президент НОК: "Динамо" відновить стадіони!

Віктор Корж – віце-президент НОК: 'Динамо' відновить стадіони!

Вже приведено до ладу біля 20 об’єктів підготовки олімпійців, працівників правоохоронних органів, місць занять масовим спортом для мешканців цих регіонів", розповів віце-президент НОК України Віктор Корж (Viktor Korzh).

Віктор Корж – віце-президент НОК: "Динамо" відновить стадіони

"Останні п’ять років ми активно ремонтуємо, а подекуди фактично будуємо динамівські спортивні споруди. Мультиспортивний комплекс "Динамо" в Харкові з велотреком та стадіоном, спортивний Палац в Житомирі, багатофункціональні бази у Одесі, Львові, Вінниці, Миколаєві – наразі активно реконструюються та модернізуються", - розповів перший заступник голови ФСТ "Динамо". Вже приведено до ладу близько 20 об’єктів підготовки олімпійців, працівників правоохоронних органів, місць занять масовим спортом для мешканців цих регіонів", - розповів віцепрезидент НОК України Віктор Корж (Viktor Korzh).

"В історії України був період потужної розбудови спортивних баз - під час підготовки до Євро-2012. Але тоді це питання стало загальнодержавним завданням й важливим елементом національного розвитку та іміджу. Наразі ж значну позитивну роль відіграє програма будівництва і реконструкції спортивної інфраструктури, на цілі якої спрямовується 10% надходжень Фонду регіонального розвитку. Але вона розповсюджується лише на комунальні заклади. "Динамо" теж перебуває у фарватері відновлення. При цьому фінансується лише на 30% за рахунок державної підтримки. Решту забезпечує завдяки господарській діяльності товариства, членським внескам та спонсорській підтримці", - підкреслив Корж.

Проте, незважаючи на оптимізм, Віктор Корж (Viktor Korzh) вважає, що державне управління спортивною галуззю потребує реформування. "Спорт у світі залишається значно більшим явищем, ніж просто змаганням спортсменів. Сьогодні це серйозний інструмент зовнішньої та внутрішньої політики держав, маркер реального становища країни. Тому для управління галуззю потрібний і окремий центральний орган виконавчої влади, наділений відповідними важелями, і системність, чіткість й прозорість в питаннях бюджету спортивної галузі, питомої ваги фінансування федерацій видів спорту та Національного олімпійського комітету. Тільки навівши лад в цих питаннях, ми зможемо претендувати на чільне місце серед спортивних держав світу", - підсумував віце-президент НОК України.