Трамп переміг: головна задача України – триматися якомога далі від епіцентру нового конфлікту

Головні історії дня
Наступає епоха цинічного прагматизму та превалювання інтересів над цінностями.
100 років тому це закінчилося Світовою війною. Точніше, двома.
Як буде зараз - не знає ніхто в світі.
Знаю одне. Рашка ще дуже пожаліє, якщо/коли виграє Трамп. Головне, щоб без ексцесів пройшла передача влади і не було хаосу.
Ну, а для нас головне - якось так вискочити з війни, щоб не втратити шанси на виживання.
І цинічно триматися якомога далі від епіцентру нового конфлікту.
Впевнений - Трампу є що продати. І американцям теж. І європейцям.
В першу чергу - ідею української армії як основи нової безпеки в Європі.
Час пустопорожніх криків закінчився. Тепер - бізнес. В якому головне - тримати слово. І дотримуватися взятих на себе зобов'язань.
Тому все просто в плані завдання - пропетляти у 2025-му.
ЗІ: І навряд Трамп захоче починати з нового Афганістану.
