русский
Топ-теми:

Знову не змогли: "Динамо" продовжило серію без перемог, відео голів

Знову не змогли: 'Динамо' продовжило серію без перемог, відео голів

Київське "Динамо" зіграло внічию 1:1 із луганською "Зорею" у рамках 8-го туру чемпіонату УПЛ 16 вересня у Запоріжжі.

На гол Артема Громова на 44-й хвилині кияни відповіли влучним пострілом Сергія Сидорчука усередині другого тайму. Проте на більше, ніж один гол, киян знову не вистачило.

Таким чином, кияни вже вп'яте поспіль не можуть виграти: востаннє біло-сині відчували радість перемоги 18 серпня, коли обіграли Олександрію 1:0 у першості УПЛ. Після цього динамівці двічі не спромоглися обіграти "Аякс" у Лізі чемпіонів (1:3 та 0:0), зіграли унічию 1:1 поступилися "Карпатам" 0:2 в УПЛ.

Також варто зазначити, що підопічні Олександра Хацкевича забивали більше одного гола за гру лише одного разу - у матчі-відповіді кваліфікації ЛЧ проти "Славії" у Києві. Тоді гра завершилася із рахунком 2:0.

Чемпіонат Прем'єр-ліги

8-й тур

"Зоря" - "Динамо" - 1:1 (1:1)

Голи: Громов, 44 (1:0). Сидорчук,67 (1:1).

Зазначимо, що 20 вересня кияни проведуть стартовий матч у груповому турнірі Ліги Європи. О 20-00 на НСК "Олімпійський" вони зіграють проти казахстанської "Астани".

Раніше стало відомо, що президент "Динамо" Ігор Суркіс не став звільняти Олександра Хацкевича.