Збірна України пробилася до плей-офф відбору на ЧС-2022

Зоряна Квітка

Футбол
Футбол. Джерело: pixabay.com

Збірна України з футболу ввечері 16 листопада обіграла на виїзді збірну Боснії та Герцеговини з рахунком 2:0 у останньому груповому матчі кваліфікації.

Таким чином, українці отримали можливість зіграти у плей-офф за вихід до фінальної частини чемпіонату світу, який пройде у Катарі у листопаді-грудні 2022 року, передає Інтерфакс Україна.

Перший гол на 58-й хвилині забив Олександр Зінченко з передачі Віктора Циганкова, другий – на 79-й хвилині Артем Довбик, якого віч-на-віч з воротарем вивів Микола Шапаренко.

Перед останнім туром доля путівки до плей-офф багато в чому залежала від результату матчу Фінляндія-Франція, але господарі поля також програли 0:2, дозволивши Україні вийти у стикові матчі з 12 очками з другого місця у групі.