Mixed

Як я украв свій перший мільйон, або Бігус по-мексиканськи

Як я украв свій перший мільйон, або Бігус по-мексиканськи

Приблизно років 20 тому зустрів у ЗМІ інформацію про голову одного житлово-будівельного кооперативу у славному місті Києві: добродій декілька років справно акумулював на рахунку свого ЖБК кошти сплачені власниками квартир за отримані комунальні послуги, а коли сума виявилася достатньо круглою він її зняв з рахунку і зник у певному напрямку. Метод незаконного збагачення мене вразив своєю простотою і доступністю, адже я був членом ЖБК. Тож при першій же нагоді я став головою свого ЖБК.

Лише через два тижні я зрозумів чому моя попередниця так легко віддала мені своє тепленьке місце – вона по своїй скромності накрала лише на два господарських суди за тепло і лише шість місяців боргів по решті комунальних послуг. Тож два арешти рахунку ЖБК загальним строком 11 місяців мене трохи збентежили, але спокуса незаконного збагачення не дозволила відступитися від поставленої мети.

Тому першим ділом я вступив у зговір з суддею господарського суду і юристами Київенерго і за нововиявленими обставинами зменшив суму заборгованості по одному рішенню суду, а згодом вступив у зговір з працівниками виконавчої служби та уникнув примусового виконання по іншому рішенню суду і як наслідок зекономив собі стягнення кругленької суми виконавчою службою.

Читайте: "Сейчас заработают 10 млн! " Что подозрительного в скандале Друзя и Бера

Схема збагачення через господарські суди мені сподобалася і я ще чотири рази повністю або частково забирав собі кошти в Київенерго. З Київводоканалом було складніше – вони лише один раз ризикнули зі мною провернути таку корупційну схему і то при умові задоволення позову на 1\3 від суми. Загалом ця схема поклала мені в кишеню близько 500 тисяч грн..

По нинішньому курсу доляра ця сума не має достатньої солідності, а головне така схема працює лише 1 раз на три роки – це коли Київенерго подає до господарського суду. Тому я вирішив реалізувати корупційну схему яка б давала стабільний дохід. Для цього я вирішив домовитися з Київенерго про виплату мені щорічної компенсації за утримувану житлово-будівельним кооперативом бойлерну. В цю схему я включив "кришу" у виді керівника Управління цінової політики КМДА пана Яструбінського, який підписав відповідний договір. Але мої непомірні апетити зіграли у цьому випадку проти мене. У Київенерго заявили, що їм дешевше бойлерну забрати.

Ця обставина мене не дуже засмутила. Адже крав де тільки міг і не гребував навіть дрібничками. У зговорі з власником "Експобанку" і пані Гонтарєвою присвоїв 50 тисяч. У тому ж 2014 підкупив депутатів ВР і під шумок переходу на оплату тепла по факту використання прихопив ще 40 тисяч грн..

Читайте: Да пошли вы! Мария Мотузная вызвала шквал критики новой попыткой заработать

У 2015 залучив корупціонерів з НКРЕКП які встановили тариф на гарячу воду втричі менший за фактичну вартість тепла спожитого на підігрів цієї води у літній період. І поки майже всі мешканці будинку відпочивали подалі від Києва я грів їм у будинку воду і різницю у вартості клав собі до кишені.

Восени 2018 мер Києва Володимир Віталійович Кличко вирішив цю корупційну схему ліквідувати і оголосив про припинення, у майбутньому, централізованої подачі гарячої води шляхом забезпечення квартир киян індивідуальними бойлерами. Дивак. Електорат цього не зрозуміє і не пробачить – він, що, у Київ з села перся на 16 поверх щоб самому собі воду гріти? А чим же він тоді буде відрізнятися від сільських кумів, які вже давно мають гарячу і холодну воду коли вона їм потрібна, але не мають гаражанскіх проблем?

Та то дрібнички. Головне – мені вдалося реалізувати описану в першому абзаці схему. Для цього я створив ОЗУ у складі сантехніка, електрика, двірничихи та керівників ОТІСа, Київспецтранса і ще декількох надавачів послуг. Згадані особи погодилися безоплатно виконувати роботу і я впродовж 5 років систематично перераховував кошти за утримання будинку на свій офшорний рахунок аж поки не назбирав омріяний мільйон.

На зароблені непосильною корупційною роботою кошти я придбав невеличке ранчо у Мексиці поруч з 14-м ранчо Арсенія Петровича. Мексику обрав не випадково – буду заробляти на війні. Це зараз модно. З допомогою Трампа умовив Петра Олексійовича почати розробку ракет середньої і великої дальності. Корупціонери з Укроборонпрому дали їм секретну кодову назву "Бігус по-мексиканськи". Бо боєголовки масового ураження до них будуть начиняти мільйонами кактусячих голок з мого мексиканського ранчо зараженими бацилою антикорупції через телевізор за методом Кашпіровського під час трансляцій антикорупційних передач. Звісно, переправляти до України зброю масового ураження доведеться контрабандою через РФ (чи що там на її місці незабаром буде). До даної корупційної оборудки довелося залучати спецслужби Мексики, ФСБ і СБУ. Одна така кактусяча голка коштуватиме лише один долар (не продешевив?).

П. с. Майже всі зазначені факти взято з реальної судової справи та заяв до поліції поданих частиною небайдужої до чужого збагачення антикорупційної громадськості окремо взятого ЖБК.

П. с. 2. Сподіваюся, що судді та слідчі поліції з розумінням сприймуть дане щиросердне повідомлення про злочин.