Mixed

Визначено райони Лондона, де житло продається найшвидше

Визначено райони Лондона, де житло продається найшвидше

Уолтемстоу в Лондоні — район, де житлова нерухомість чекає свого покупця в середньому всього 35 днів. На протилежному кінці списку — престижний район Мейфер: тут квартири і будинки залишаються на ринку в середньому 244 дня, повідомляє PropertyWire.

Директор home.co.uk Дуг Шепард зазначив: "Незважаючи на масовий вихід з центральних міських районів, викликаний COVID, більш зелені передмістя Лондона залишаються дуже популярними серед покупців житла. Те ж саме можна сказати про міста Ешфорд, Брістоль і Сейл (Великий Манчестер). Однак центральні райони столиці явно нецікаві покупцям прямо зараз. Орендна плата в них вже впала", пише Property Times.

Керуючий директор Quick Move Now Денні Люк сказав: "Забігаючи вперед, я очікую побачити корекцію цін на елітну житлову нерухомість в найближчі місяці, особливо в Лондоні і особливо на квартири.

Через меншої кількості обмежень на поїздки і зростаючого прагнення до відкритого простору нинішній надлишок квартир в Лондоні, безсумнівно, вплине на ціну. Але доведеться почекати, щоб побачити, до чого призведуть суворіші критерії кредитування для перших покупців, які традиційно - рушійна сила ринку нерухомості ".