Филатов "наехал" на Тимошенко из-за переименования Днепропетровской области

07 февраля 2019 19:00 363

Днепровский градоначальник Борис Филатов резко раскритиковал решение депутатов Верховной Рады о переименовании Днепропетровской области и уличил Тимошенко во лжи.

Об этом сообщает UAportal.

В четверг, 7 февраля, украинский парламент проголосовал за законопроект под номером 9310-1, согласно которому Днепропетровская область отныне будет называться Сичеславской. Данное решение поддержали 240 народных избранников.

Комментируя результаты голосования, Филатов назвал парламентариев "клубом политических самоубийц", пообещав, что они так ничего и не добьются.

Что интересно, подписчики днепровского мэра не поддержали, отметив, что против переименования области выступают "одни кацапы".

"Ви проти бо ви російськомовний. Ви привикли казати на це місто Днєпр, замість Дніпро. І ви проти, бо ви не можете второпати значення українського слова Січеслав. Ви російськомовний і тому не можете його перекласти, саме тому ви його не розумієте. Але ця земля це - Україна! Розумієте? У-КРА-Ї-НА! В якій живуть українці і вживають українську мову і українські слова. В російськомовних - російськомовні мізки, бажання і світогляд... на жаль. І це наша проблема і загроза нашої Національної безпеки", - Сергій Якимчук

"От для чого ви займаєтесь цими провокаціями?! Для чого прагнете встромити палицю в колесо історії? Мислите категоріями моменту, а не багатьох поколінь. В області була більшість Січей, це козацький край, і в часи УНР він називався Січеславщиною. Це - українська, змістовна, чудова назва. І тому депутати всіх фракцій, крім відвертих ватників, це зрозуміли й почули, і ухвалили це рішення. Ініційоване саме людьми з області! Ви хочете зірвати внесення змін до Конституції? Для чого? Щоб лишилася область імені Петровського? Хочете грати на тому, що частина суспільства живе старими стереотипами? Комусь не подбалася й назва Дніпро, і ленінопад, а ще до того комусь не подобався синьо-жовтий прапор і взагалі незалежність України. Ви ж як міський голова маєте мислити категоріями трохи більшими, ніж швидкоплинна кон'юнктура", - Taras Shamayda.

"А Днепропетровская это не искусственно выдуманное? На самом деле в новизне нет ничего страшного. Это всего лишь личные страхи и тараканы", - Максим Олещенко

"Цікаво,що проти Січі згуртувались одні кацапи. Що то не твоя земля і навіть від назв не твоїх ковбасить", - Іра Гурська

"Супер , правильне рішення і красива назва дуже! Потрібно було і місто так назвати!" - Сергій Литвиненко

Подалі від радянщини.Січеславська буде. Дмитро Самойленко

Впрочем, Филатов перевел внимание подписчиков на персону Юлии Тимошенко, которая обещала не голосовать за переименование региона, однако позже поддержала инициативу.

Автор:
Читайте также
×