русский
Mixed

Хорватія зазнала ніщивної поразки від збірної Іспанії

Збірна Хорватії, яка влітку завоювала срібло чемпіонату світу у Росії, зазнала нищівної поразки 0:6 від головного фавориту Ліги націй Іспанії у рамках 2-го туру турніру.

Для хорватів дебютний поєдинок у змаганнях виявився провальним: ще у першому таймі іспанці забили в їхні ворота три голи. Причому відкрити рахунок господарям поля на стадіоні в Ельче вдалося лише на 24-й хвилині.

Врешті решт, хорвати пропустили 6 голів, що стало рекордним показником в історії цієї команди: раніше найбільшу поразку Хорватії було зафіксовано у 2009 році у поєдинку проти Англії (1:5).

Ліга націй A, група 4

Іспанія - Хорватія - 6:0 (3:0)

Голи: Сауль, 24 (1:0). Асенсио, 33 (2:0). Калинич, 35 (3:0 - автогол). Родріго, 49 (4:0). Серхіо Рамос, 57 (5:0). Іско, 70 (6:0).

Іспанія: де Хеа, Карвахаль (Аспілікуета, 75), Начо, Серхіо Рамос, Хосе Гайя, Сауль (Тіагу Алькантара, 65), Бускетс (Ернандес, 59), Себальос, Асенсіо, Родріго, Іско.

Хорватія: Калинич, Врсалько (Рог, 20), Мітрович, Віда, Піварич, Ковачич, Ракітич, Брозович (Пьяца, 62), Модрич, Перішич, Сантіні (Лівая, 71).

Попередження: Сантіні, 12. Брозович, 39.

Суддя: Бастьєн (Франція).

11 вересня. Ельче. Стадіон Martinez Valero.

Нагадаємо, раніше Хорватія у товариському матчі зіграла внічию із Португалією.