"Єб@нутим немає спокою": політолог жорстко пройшовся по порохоботам через Зеленського

Відомий український політолог Юрій Романенко піддав жорсткій критиці людей, які назвали президента Володимира Зеленського сексистом.
Про це повідомляє UAportal.
Головні історії дня
На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook експерт пише, що Україна завжди пишалася красою своїх жінок, тому несподівані спекуляції на цю тему з боку опозиції є недоречними.
"І тут вилазить такий порохобот і як заволає: Ви ображаєте наших жінок, наші жінки - не бренд. І полізли з усіх щілин куплені феміністки, навколополітичні повії всіх мастей і просто іпануті на всю голову", - зазначає Романенко.
Також він звинуватив вищезазначених особистостей в тому, що їх "вічно принижують і ображають".
"Але тільки ваша, тому що вийди на вулицю і запитай у будь-ого, що він про це думає і відповідь буде такий: Єб@yутим немає спокою", - підкреслив Романенко.
Нагадаємо, раніше на афілійованому з Порошенком телеканалі "Прямий" назвали заяву Зеленського у Франції "сексистською" і порівняли президента з Януковичем.