Частина персоналу санаторія в Нових Санжарах, куди їдуть евакуйовані з Уханя українці, звільнилася – ЗМІ

У медцентрі в Нових Санжарах Полтавської області, де повинні проходити карантин евакуйовані з Уханя українці, частина персоналу має намір звільнитися.
Таку інформацію опублікували "Українські новини" з посиланням на парламентарія ВР від пропрезидентської фракції "Слуга народу".
Головні історії дня
Як стверджує народний обранець, частина персоналу прийняла рішення написати відповідні заяви. Решта персоналу залишалася на місці, частина медпрацівників разом з пацієнтами вирішили відправити в інший санаторій.
Пізніше Telegram-канал "UN - сливи та груші" опублікував інформацію, згідно з якою персонал, який раніше залишався в санаторії, також пзалишив медцентр. За останніми відомостями, будівля залишилася порожньою.
Нагадаємо, сьогодні, 20 лютого, з Уханя, КНР, де стався спалах коронавірусу, прилетіли українці, які повинні проходити карантин в Нових Санжарах Полтавської області. Місцеві жителі вийшли на вулиці, протестуючи проти такого рішення.
Читайте також:
Нові Санжари: меми та анекдоти
Депутати з Нових Санжарів звернулися до Зеленського та виступили проти розміщення евакуйованих з Уханя українців