Mixed

В Україні презентовано гайд для іноземних інвесторів "UkraineInvest Guide"

В Україні презентовано гайд для іноземних інвесторів 'UkraineInvest Guide'

22 вересня у Києві презентовано перший інвестиційний гайд для іноземних інвесторів, який стане основним джерелом інформації про можливості в Україні — "UkraineInvest Guide".

"UkraineInvest Guide" буде оновлюватися на щоквартальній основі, щоб забезпечити потребу інвесторів в актуальній інформації, пише Property Times.

Видання було створене UkraineInvest у співпраці з Апаратом Прем’єр-Міністра України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фондом державного майна України, обласними державними адміністраціями, міськими державними адміністраціями, проектами міжнародної технічної допомоги та бізнес-асоціаціями.

"UkraineInvest Guide" включає аналітику та інвестиційні проекти в агропромисловому комплексі, енергетиці, виробництві, ІТ секторі, нерухомості та інфраструктурі. Крім того, інвестиційний гайд містить цільові інвестиційні програми, спрямовані на розвиток туризму, гірничодобувної промисловості, індустріальних парків, галузі поводження з відходами та імпортозаміщення, а також пріоритетні об’єкти приватизації.

"Залучення інвестицій в економіку України є пріоритетом для Уряду. Ключову роль в розвитку діалогу між державою та бізнес-спільнотою відіграє Урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій „UkraineInvest“, який ініціював роботу над гайдом для промоції інвестиційного потенціалу України", — зауважив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

"Щоб залучити інвесторів, необхідно забезпечити дві умови: рівні правила гри для всіх та прозорість приватизаційного процесу. Поряд із належною підготовкою підприємств до приватизації, забезпечення цих умов — у пріоритеті Фонду", — підкреслив Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

"Аби конкурувати за інвестиції на глобальному рівні, Україні потрібно застосовувати інноваційні підходи для промоції інвестиційного потенціалу. За ініціативи Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля та спільно з Офісом Президента України команда UkraineInvest розпочала збір інвестиційних проектів — з-поміж 600 було обрано 60 найбільш привабливих. „UkraineInvest Guide“ — це потужний інструмент для інформування іноземних інвесторів про ресурсний потенціал країни, інвестиційні проекти та зміни в регуляторній політиці", — зазначив Виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач.