Mixed

Українська система боротьби з комарами перемогла на інвестиційному конкурсі в США

Українська система боротьби з комарами перемогла на інвестиційному конкурсі в США

Український стартап розробив інтелектуальну екологічну систему боротьби з комарами Mosqitter. Проєкт переміг на інвестиційному конкурсі SelectUSA Summit Industry у США, повідомляє посольство США в Україні. Український стартап отримав найвищі відзнаки в одній з дев’яти пітчинг-сесій. Тепер команда продовжить діяльність на американському ринку.

Mosqitter – це система боротьби з комарами. Вона спрямована на зменшення ризику таких інфекційних захворювань, як малярія, вірус Зіка, денге, східний енцефаломієліт коней, вірус Чікунгунья тощо на великих та відкритих територіях шляхом ліквідації комарів, пише Хмарочос.

Пристрій працює як пастка з приманкою. Його ставлять на відкритому повітрі, де він подає комарам сигнали за допомогою запаху (для цього в нього завантажують певну речовину), тепла та виділення вуглекислого газу. Коли комаха підлітає достатньо близько, пристрій її засмоктує.

Mosqitter має автономну систему живлення, тому її можна використовувати цілодобово і навіть брати з собою на природу. Пристрій пропонують встановлювати в офісах, ресторанах, лікарнях, парках, готелях, школах, заводах, на фермах і навіть у гольф-клубах.

Нещодавно стартап також переміг у конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2020. Саміт SelectUSA з 2007 року проводить адміністрація міжнародної торгівлі Міністерства торгівлі США. Його метою є заохочення іноземних інвестицій до країни. Цього року понад 200 компаній подали заявки на участь в девʼяти пітчинг-сесіях.