Mixed

У Києві запрацювала нова бізнес-платформа для інвестицій

У Києві запрацювала нова бізнес-платформа для інвестицій

Київська міська державна адміністрація продовжує реалізовувати заходи, спрямовані на покращення інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу міста Києва. На міжнародній арені дуже важливо позиціонування міста Києва, як ділового центру Східної Європи та надійного партнера.

Місто Київ приєдналось до платформи GIS Planning — географічної інформаційної системи. Це інноваційний продукт, розроблений в Силіконовій долині. Дана інтерактивна система вбудована на веб-сайт https://www.kyivbusinessnavigator.com, забезпечуючи потенційних інвесторів докладною і вичерпною інформацією про інвестиційні проекти міста Києва та об’єкти нерухомості, які пропонуються для інвестування, пише Property Times.

Одна із переваг приєднання до цієї платформи — можливість представлення інвестиційних проектів під час участі Київської міської державної адміністрації у світових економічних та інвестиційних заходах.

Доречи, сьогодні 97% стартового пошуку потенційно привабливих об’єктів для інвестування, який здійснюють інвестори для розвитку бізнесу, відбувається онлайн у зв’язку із виникненням і поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

"З метою подолання негативних наслідків, спричинених обмежувальними заходами щодо запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, покращення інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу міста Києва, пропонуємо розглянути можливість долучитись до платформи GIS Planning та розміщувати об’єкти нерухомості, та інвестиційні пропозиції, які можуть бути запропоновані потенційним іноземним і локальним інвесторам", — йдеться у повідомленні Комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради "Київське інвестиційне агентство"