Mixed

Цього року "Укрпошта" продасть Головпоштамт

Цього року 'Укрпошта' продасть Головпоштамт

"Укрпошта" в цьому році планує продати кілька своїх активів, у тому числі і Головпоштамт на Хрещатику, розповів директор компанії Ігор Смілянський в інтерв’ю UBR. Раніше його вартість оцінили в один мільярд гривень.

"Укрпошта" також планує продати сортувальний центр біля залізничного вокзалу в Києві. За словами Смілянського, компанія планує інвестувати в IT-інфраструктуру та скоротити адміністративний апарат. Тоді співробітники переїдуть до бізнес-центрів, а "непотрібні будівлі" продадуть, пише Київський міський журнал "Хмарочос".

За продаж Головпоштамту візьмуться після завершення ряду справ, сказав Смілянський. Він припустив, що в приміщенні головного офісу в майбутньому може бути готель або казино. Проте сама будівля візуально не зміниться.

Зараз в приміщенні Головпоштамту на Хрещатику знаходяться магазини Rozetka і Vodafone – на оренді компанія заробляє більше, ніж вся "Укрпошта" раніше.

Найстаріше відділення "Укрпошти" в Києві закрилося в 2019 році. Одною з головних причин закриття назвали затримку доставки з відділення на Хрещатик у дні протестних акцій та свят в центрі.

Головпоштамт збудований у 1952-1958 роках. Він належить до переліку пам’яток архітектури.