Mixed

Центральні райони Києва додатково озеленять.

Центральні райони Києва додатково озеленять.

Розробники проєкту Генерального плану Києва передбачили додатковий розвиток озеленених територій загального користування для центральних густо забудованих житлових територій у Печерському, Подільському, Солом’янському та Шевченківському районах столиці. Про це повідомили в комунальній організації "Київгенплан".

Зокрема, проєктом окреслено створення зелених насаджень загального користування на територіях схилів Дніпра, урочищ Кучмин Яр, Гончарі, Дігтярі, Кожум’яки та інших ярів та балок, а також – невеликих скверів біля входів до будівель громадського призначення та в житлових дворах, повідомляє 100realty.ua.

Крім того, розробники запропонували сформувати загальноміську ландшафтно-рекреаційну зону на Дніпровських островах із забезпеченням пішохідної досяжності пішохідним мостом через Дніпро, а також річковим пасажирським транспортом, розвиток якого також передбачений проєктом Генплану.

На етап у 20 років приріст озеленених територій загального користування у столиці без урахування буферних парків складе 662 га, з яких 557 га – парки, 68,2 га – сквери, 36,7 га – бульвари та проспекти.

Раніше повідомлялося, що у квітні-травні цього року в столиці відкриють після капітального ремонту п’ять парків: "Партизанська слава" (Дарницький район), другу чергу парку "Сирецький" (Шевченківський район), другу чергу парку на Троєщині (Деснянський район), "Совки" (Святошинський район) і "Лебединий" (Дарницький район). На оновлення та капремонт зелених зон цього року місто спрямує майже 500 млн грн.