Mixed

На Майдані Незалежності прибрали більшість незаконних вивісок над будинками

На Майдані Незалежності прибрали більшість незаконних вивісок над будинками

Лишилося прибрати рекламну конструкцію "Фінбанку", який наразі припинив своє існування.

На Майдані Незалежності прибрали майже всі незаконні рекламні вивіски над будинками. Про це повідомив очільник управління відділу реклами КМДА Олександр Смірнов у дописі на Facebook, пише Київський міський журнал "Хмарочос".

Наразі на даху будівлі Бориса Грінченка, 1 залишилася остання конструкція "FINBANK". За даними Youcontrol, банк припинив своє існування, а балансоутримувачем будівлі, на якій розміщена рекламна конструкція, є державне підприємство "Спецагро", якому неодноразово направляли вимоги демонтувати вивіску, повідомляє Смірнов.

Він зазначає, що вплинути на демонтаж може Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, та закликає "попри все вірити в добропорядність і сподіватися, що Державне підприємство демонтує конструкцію, як то має бути".

У січні цього року в центрі Києва вже прибрали незаконні рекламні конструкції, зокрема, вивіску "Київміськбуд" площею майже 100 квадратів, що висіла на цьому місці понад десять років, а підприємство при цьому не сплачувало за неї.