Mixed

Греція відкрила кордони для іноземних туристів. Які умови в’їзду?

Греція відкрила кордони для іноземних туристів. Які умови в’їзду?

З 14 травня Греція відкрила кордони для іноземних туристів, повідомляє Громадське з посиланням на грецьке Міністерство туризму.

Відкриття туристичного сезону передбачає п’ять бар’єрів захисту від COVID-19: протокол в’їзду в країну, рандомізоване експрес-тестування на туристів на в’їзді, мережу карантинних готелей, вакцинація працівників галузі туризму тощо, пише Київський міський журнал "Хмарочос".

Для в’їзду в Грецію туристи муситимуть:

  • за день до вильоту заповнити спеціальну форму;
  • на кордоні надати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше як за 72 години до вильоту, або довідку про вакцинацію, або довідку про одужання.

У Посольстві України в Греції наразі уточнили, що грецький уряд ще не ухвалив рішення про відкриття кордонів для українців. Міністр туризму Харіс Теохаріс раніше повідомляв, що Греція прийматиме від українських туристів сертифікати про вакцинацію, затверджені українською владою. Такі сертифікати український МОЗ обіцяв запустити з першого липня.

При цьому Теохаріс зазначав: "Ми прагнемо приймати також інші вакцини (не схвалені Європейським агентством з лікарських засобів)". Зараз із таких препаратів в Україні щеплять китайською вакциною CoronaVac.