Mixed

Филатов "наехал" на Тимошенко из-за переименования Днепропетровской области

Филатов 'наехал' на Тимошенко из-за переименования Днепропетровской области

Днепровский градоначальник Борис Филатов резко раскритиковал решение депутатов Верховной Рады о переименовании Днепропетровской области и уличил Тимошенко во лжи.

Об этом сообщает UAportal.

В четверг, 7 февраля, украинский парламент проголосовал за законопроект под номером 9310-1, согласно которому Днепропетровская область отныне будет называться Сичеславской. Данное решение поддержали 240 народных избранников.

Комментируя результаты голосования, Филатов назвал парламентариев "клубом политических самоубийц", пообещав, что они так ничего и не добьются.

Филатов ''наехал'' на Тимошенко из-за переименования Днепропетровской области

Что интересно, подписчики днепровского мэра не поддержали, отметив, что против переименования области выступают "одни кацапы".

"Ви проти бо ви російськомовний. Ви привикли казати на це місто Днєпр, замість Дніпро. І ви проти, бо ви не можете второпати значення українського слова Січеслав. Ви російськомовний і тому не можете його перекласти, саме тому ви його не розумієте. Але ця земля це - Україна! Розумієте? У-КРА-Ї-НА! В якій живуть українці і вживають українську мову і українські слова. В російськомовних - російськомовні мізки, бажання і світогляд... на жаль. І це наша проблема і загроза нашої Національної безпеки", - Сергій Якимчук

"От для чого ви займаєтесь цими провокаціями?! Для чого прагнете встромити палицю в колесо історії? Мислите категоріями моменту, а не багатьох поколінь. В області була більшість Січей, це козацький край, і в часи УНР він називався Січеславщиною. Це - українська, змістовна, чудова назва. І тому депутати всіх фракцій, крім відвертих ватників, це зрозуміли й почули, і ухвалили це рішення. Ініційоване саме людьми з області! Ви хочете зірвати внесення змін до Конституції? Для чого? Щоб лишилася область імені Петровського? Хочете грати на тому, що частина суспільства живе старими стереотипами? Комусь не подбалася й назва Дніпро, і ленінопад, а ще до того комусь не подобався синьо-жовтий прапор і взагалі незалежність України. Ви ж як міський голова маєте мислити категоріями трохи більшими, ніж швидкоплинна кон'юнктура", - Taras Shamayda.

Филатов ''наехал'' на Тимошенко из-за переименования Днепропетровской области

"А Днепропетровская это не искусственно выдуманное? На самом деле в новизне нет ничего страшного. Это всего лишь личные страхи и тараканы", - Максим Олещенко

"Цікаво,що проти Січі згуртувались одні кацапи. Що то не твоя земля і навіть від назв не твоїх ковбасить", - Іра Гурська

"Супер , правильне рішення і красива назва дуже! Потрібно було і місто так назвати!" - Сергій Литвиненко

Подалі від радянщини.Січеславська буде. Дмитро Самойленко

Филатов ''наехал'' на Тимошенко из-за переименования Днепропетровской области

Впрочем, Филатов перевел внимание подписчиков на персону Юлии Тимошенко, которая обещала не голосовать за переименование региона, однако позже поддержала инициативу.

Филатов ''наехал'' на Тимошенко из-за переименования Днепропетровской области