Mixed

Скасовано перемогу компанії з російськими власниками на проектування аеропорту у Дніпрі

Скасовано перемогу компанії з російськими власниками на проектування аеропорту у Дніпрі

Державне підприємство "Фінінпро" прийняло рішення щодо перезапуску тендерної процедури на проектування аеропорту у місті Дніпро.

Про це повідомляє UAportal з посиланням на інформацію Міністерства інфраструктури України.

Як стверджуються у повідомленні, у вівторок, 21 січня 2020 року, було прийнято відповідне рішення, згідно з яким закупівля, яка була оголошена 18 грудня 2019 року та відносно якої пройшов аукціон 17 січня 2020 року, скасована.

У Мінінфраструктури акцентують увагу на тому, що під час аукціону Тендерний комітет отримав 4 пропозиції, які були відхилені через те, що згідно з висновком Держаудитслужби, вони не виконали всіх забов`язень,бо не привели свої пропозиції до кваліфікаційних критеріїв, яких повинні були дотримуватися у рамках конкурсу.

Також деякі з учасників аукціону відверто занижували ціни на свої послуги, що викликало сумнів у їх професійних якостях.

Згідно з цими аргументами було прийнято рішення про те, що 21 січня 2020 року оголошується новий тендер на проектування об`єкту.

Нагадаємо, за результатами аукціону 17 січня перемогу у тендері одержало підприємство "Прогрестех-Україна", яким володіє громадянин РФ Володимир Кульчицький.

Компанія відома тим, що співпрацювала з Міноборони Росії.

Сам Кульчицький отримував нагороду від президента країни-агресора Володимира Путіна.