Київський Центральний автовокзал отримав нову айдентику. Як вона виглядає?

22 июля 2021 15:55 31

Київський Центральний автовокзал, який відкрили 22 липня після реконструкції, отримав нову айдентику. Новий фірмовий стиль створило креативне агентство iden.team.

Під час створення логотипу автори обіграли символ крила, але в новому лаконічному виконанні, пише Київський міський журнал "Хмарочос".

"Ми зупинилися на тому, що логотип – це поєднання сучасності з історичною спадщиною бренду. Щоб зберегти стійку асоціацію з автовокзалом, вирішили обіграти у графічній частині символ крила, але у новому і більш лаконічному виконанні", – пояснюють в агентстві.

Нову айдентику використовуватимуть на уніформі співробітників і інформаційних носіях: банерах, квитках, бейджах, візитках і мобільному додатку.

У березні 2020 року Фонд державного майна продав за 230 мільйони гривень центральний автовокзал. Переможцем аукціону стала компанія Бастіон-груп. Умовою приватизації стало збереження діяльності автовокзалу мінімум на п’ять років.

У реконструкцію автовокзалу вклали 100 мільйонів гривень. Зокрема, на першому поверсі з’явились фудкорт, зона магазинів, аптека. На другому – також фудкорт, каси і зона очікування для пасажирів. На третьому – готель. Крім того, розширена зона прийому транспорту: замість 12 платформ зробили 30. Сьогодні відбулось офіційне відкриття.

Під час реконструкції забудовник зберіг мозаїчні панно авторства Володимира Мельніченка та Ади Рибачук. Фонд збереження культурної спадщини художників досягнув компромісу з власником. Реставрація мозаїк тривала близько півроку.

Автор:
Читайте также
×